nowoczesne wnętrza

Poduszki do pokoju dziennego- jakie wybrać?

Projektując i urządzając pokój dzienny najpierw skupiamy swoją uwagę na wykończeniu, potem na meblach. W końcu przychodzi najprzyjemniejsza część- dekorowanie oraz dodawanie tych elementów, które będą w stanie uczynić wnętrze przytulnym. Bez nich wnętrze nie miałoby interesujące. Pamiętajmy bowiem o tym, że nikt nie zamieszkuje wnętrz katalogowych- każdej przestrzeni trzeba zawsze dodać spersonalizowanego charakteru. Do takich dodatków przede wszystkim można zaliczyć domowe tekstylia, a jeśli tylko w naszym pokoju mamy obszerną kanapę, sofę, narożnik lub fotele- na pewno nie powinno w nim zabraknąć pięknych poduszek. Z jednej strony będą one pełnić funkcję dekoracyjną, będą mogły podbić charakter wnętrza, ale i dodać mu akcentów kolorystycznych. Kolorystykę takich poduszek oraz ich styl można zmieniać w zależności od pory roku, okazji czy nastroju. Z drugiej strony- są one gadżetem, który ma funkcję praktyczną. 

Poduszki o zróżnicowanej fakturze

Do wnętrz nowoczesnych, jasnych i minimalistycznych bardzo dobrze będą pasowały poduszki w kolorach kontrastowych, a więc na przykład granatowe poduszki z gęstymi włoskami lub też miękkie, welurowe poduszki z tłoczeniami. Jeśli zdecydujemy się na ich jednolitą, (https://nija-store.com/14-tropical-garden) spójną kolorystykę, spokojnie będziemy mogli zmieszać różne ich struktury. Pięknie prezentują się modele z frędzlami oraz tłoczeniami. Dodatkowo, takie poduszki są bardzo miękkie i komfortowe w użytkowaniu. Do włochatych poduszek na pewno uda się nam też dobrać piękną narzutę właśnie w takim stylu tworząc spójny komplet. 

Poduszki z nadrukami 

Granatowe poduszki mogą posiadać napisy, a także piękne grafiki lub fotografie. Do określenia pozostaje nam więc motyw przewodni takich poduszek- może to być motyw roślinny lub kwiatowy, ale równie pięknie mogą się prezentować typowo geometryczne wzory. Jeśli chcemy ożywić wnętrze- granat może zostać połączony z rzucającymi się w oczy, neonowymi napisami. Jeśli chcemy pozostać w stylistyce glamour- na pewno na miejscu będą dekoracje będące połączeniem granatu oraz złota lub miedzi. 

Przy współpracy: https://nija-store.com/