nowoczesne wnętrza

Betor – składy budowlane dla Ciebie

Budujesz nowy dom? Remontujesz swoje mieszkanie? Marzy ci się taras przed domem lub altanka w ogródku? Z naszymi materiałami budowlanymi spełnisz swoje marzenia, wyremontujesz i zbudujesz swój wymarzony dom.

Budowa lub remont wiąże się z potrzebą zakupu materiałów. Możesz biegać po różnych sklepach, aby kupić cement, narzędzia, pustaki i wszystkie inne niezbędne rzeczy. Możesz także odwiedzić nasze składy budowlane, gdzie nasi pracownicy doradzą ci w wyborze odpowiednich materiałów, pomogą ci wybrać narzędzia i wytłumaczą ci nawet najdrobniejsze szczegóły związane z budowlanym przedsięwzięciem.

Firma Betor – kim jesteśmy?

Na rynku budowlanym działamy już od ponad 30 lat. Przez ten czas zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, rozwinęliśmy zakres naszych usług i dorobiliśmy się szerokiej gamy asortymenty, aby jeszcze lepiej dostosować się do potrzeb naszego klienta. Przez ten czas nasza firma przechodziła liczne transformacje, które ostatecznie doprowadziły ją do dzisiejszego kształtu. Nasza działalność to 30 lat poparte szerokim, ciągle rozwijanym doświadczeniem i uznaniem naszych klientów, co znajduje odzwierciedlenie w naszych opiniach. Skład Budowlany znajdują się w kilku miastach. Znaleźć nas można w Toruniu, Bydgoszczy i Grudziądzu. Nasi kierowcy mają odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje, aby dowieźć zamówione towary zawsze na czas, w konkurencyjnych cenach i przede wszystkim bezpiecznie. W naszej flocie posiadamy samochodu z HDS, dzięki czemu dostawa przebiega szybko, sprawnie i bez angażowania siły ludzkiej. Cenimy sobie bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników.

Co oferują nasze składy budowlane?

Oferta naszej firmy pozwoli ci zaopatrzyć się u nas we wszystko, czego potrzebujesz, aby wybudować dom, lub przeprowadzić remont. Nasze składy budowlane dostarczą najlepszej jakości elementu pokrycia dachu, takie jak dachówka, blachodachówka i papa. Posiadamy również wysokiej jakości rynny i kominy. Najważniejszym elementem domu są solidne i wytrzymałe fundamenty. Betor zapewnia najwyższej klasy cement i beton towarowy. Gdy mamy już fundamenty, powinniśmy pomyśleć o ścianach. W naszej ofercie znajdują się bloczki Ytong oraz Silka, bloczki wapienno-piaskowe oraz betonowe. Posiadamy także płyty gips karton. Materiały do budowy domu to jednak nie wszystko. Nasze składy oferują swoim klientom szeroki wachlarz sprzętu i akcesoriów, chemię budowlaną, izolację i ocieplenia. Składy budowlane Betor zajmują się także sprzedażą kostki brukowej.